Hej zabiegana mamo, poznajmy się!

Mam na imię Hela i jestem trenerem personalnym mam i kobiet w ciąży. Pomogę Ci cieszyć się sprawnym ciałem dzięki sile świadomego ruchu – bez wychodzenia z domu i poświęcania długich godzin na treningi!

Skończyłam wiele specjalistycznych kursów, ale… najlepszą „szkołą” była dla mnie moja własna ciąża, która dobitnie pokazała mi, jak zmienne jest kobiece ciało, i macierzyństwo, które zaskoczyło mnie totalnym brakiem przestrzeni dla siebie.

To był ten moment, gdy zamknęłam mój rozdział typowej Pani Trener motywującej do mocnych ćwiczeń i dążącej do perfekcyjnej sylwetki.

Gdy już sama zostałam mamą bardzo szybko zobaczyłam, że walka z czasem i ze zmęczeniem, żeby zrobić dłuższy trening to tylko przyczyna niezadowolenia z siebie i frustracji, które odbijają się na najbliższych.

Stwierdziłam, że cała ta pogoń za idealnym ciałem, którą dobrze znałam z czasów pracy na siłowni, wcale nie pomaga wrócić do formy, a wręcz jej szkodzi, pchając kobiety ku nieodpowiednim treningom, kusząc szybkimi efektami.

Postanowiłam uświadamiać, że można inaczej. Że da się odzyskać radość ze swojego ciała bez wyrzeczeń, bez frustracji, bez walki z czasem. Za to z miłością do siebie i ćwiczeniami wspierającymi swoje ciało.

I to właśnie rozumiem poprzez świadomy trening. To ruch, który daje moc i siłę, odżywczy nie tylko dla ciała, ale i dla ducha

Pozwól, że otworzę furtkę, przez którą wyjdziesz z tego błędnego koła wymagań, oczekiwań, frustracji i przemęczenia. Bez poświęcania czasu na długie treningi!

Pokażę Ci, że świadomy i zdrowy ruch to nie tylko wyrzeczenia, pot i zmęczenie

  • To również oddech, który potrafić ukoić nerwy i uwolnić napięcia
  • To postawa ciała i wzmacnianie, które codziennie dodają sił
  • To mobilizacje, które przyniosą ulgę zmęczonym plecom
  • To zdrowe nawyki, które przyniosą Ci efekty „przy okazji” codziennego życia

Dzięki temu energia będzie towarzyszyć Ci cały dzień, zdrowy kręgosłup będzie wspierał w codziennych wyzwaniach, a siły zostaną z Tobą do wieczora. Wreszcie będziesz miała ochotę na coś więcej niż netflix + kanapa!

Niestety nie mogę obiecać Ci dodatkowych godzin snu, ale mogę dać Ci większą pewność siebie i poczucie atrakcyjności, które zrekompensują Ci niewyspanie:

Już nie musisz szukać czasu na wyjście na siłownię. Głowić się nad tym, co robić i jak ćwiczyć, żeby było dobrze. Nawet butów sportowych nie potrzebujesz!

Zapraszasz mnie do siebie dokładnie wtedy, kiedy Ci to odpowiada – wystarczy, że odpalisz trening na komórce czy komputerze i jestem! Twoje zadanie to znaleźć 15 min i skupić się na odpowiedniej technice podczas ćwiczeń (którą wyczerpująco tłumaczę). Ja zajmę się resztą 🙂