Zdrowy ruch dla Mam

7 students

Ten program ćwiczeń powstał “na zamówienie” Mam, które pisały do mnie, że mają już dość zasiedzenia, braku energii, że chcą wreszcie coś zrobić DLA SIEBIE i dla swojego samopoczucia.

Ilość codziennych obowiązków i rzeczy do zrobienia często sprawia, że cokolwiek zaczynamy robić, to po kilku podejściach gubimy motywację do działania – z braku czasu i po prostu “przestrzeni w głowie” na normalne treningi.

Znasz to? Ja bardzo dobrze! Ale teraz DOBRA WIADOMOŚĆ – nie trzeba wcale ćwiczyć więcej i dłużej, by czuć się wspaniale i… widzieć efekty!

Wątpisz? To sprawdź, co napisała mi jakiś czas temu moja Klientka:

“Mały raport po kolejnych trzech dniach treningowych: plecy zaczynają przestawać boleć!!! Jakie to cudowne uczucie. Obwody zmierzyłam i…. zmniejszyły się wszystkie o 2-3 cm, miło, ale to chyba nie możliwe żeby efekt był po kilku treningach…”

Jeśli masz już dość zaczynania “od jutra” i demotywowania się po kilku niedokończonych treningach i zerowych efektach, też chcesz poczuć jak cudownie jest pozbyć się bólu pleców, to ten PROGRAM JEST DLA CIEBIE!

Ale uwaga – w programie na prawdę mocno skupiam się na technice – nie ma mowy o “machaniu nogą bez przemyślenia”, tylko po to, żeby wylać trochę potu! Takich treningów znajdziesz dużo w internecie, natomiast u mnie jest ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA I RUCHU, która towarzyszy nam przy każdym ćwiczeniu.

A więc jeśli chcesz ruszać się zdrowo i mieć efekty szybciej, to sprawdź, co otrzymasz w tym programie ćwiczeń (pełen harmonogram zajęć możesz zobaczyć w zakładce PROGRAM KURSU):

– na każdy tydzień dostajesz: zestaw trzech treningów 20-minutowych nagranych na wideo, jeden trening interwałowy TABATA (tylko 4 minuty!) oraz codzienne krótkie zadania do wykonania, checklisty i planer – abyś mogła maksymalnie oszczędzić czas, działać systematycznie i szybciej zobaczyć efekty!

Zobacz, co będziemy robić tydzień po tygodniu:

TYDZIEŃ 1 – poprawisz swój przysiad i odciążysz plecy, poczujesz brzuch, ale wzmocnisz  go bezpiecznie – bez przeciążania kresy białej, mięśni dna miednicy i kręgosłupa

TYDZIEŃ 2 – poprawisz technikę bardziej skomplikowanych ćwiczeń jak np. martwy ciąg, mocniej odpalisz pośladki i wzmocnisz plecy – by pomogły Ci w codziennym funkcjonowaniu

TYDZIEŃ 3 – wzmocnisz mocniej górne partie mięśni, ale jednocześnie otworzysz klatkę piersiową, wyprostujesz plecy i poprawisz sylwetkę

TYDZIEŃ 4 – utrwalisz poznane ćwiczenia i bezpiecznie zwiększysz ich intensywność, byś mogła cieszyć się silnym ciałem!

Program startuje w poniedziałek 25.05 – dołączając do niego przed tą datą, otrzymasz super BONUSY:

-konsultację indywidualną w cenie programu!

– dodatkowy trening rozciągający dla mam

– przypominajki na e-mail, aby pomóc Ci w systematyczności i motywacji

Zależy Ci na czasie? Chcesz jeszcze szybszych efektów? W takim razie pakiet PREMIUM jest dla Ciebie! Po szczegóły kliknij tutaj!

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania:

Co będzie mi potrzebne w programie?

  • mata i ewentualne hantelki lub butelki z wodą

Czy program jest odpowiedni dla osób z rozejściem mięśni brzucha lub problemami mięśni dna miednicy?

  • tak, jeśli rozpoczęłaś już terapię u specjalisty i wiesz, jak aktywować mięśnie głębokie (ćwiczenia są bezpieczne, ale jest to poziom wyżej niż podstawowe aktywacje wykonywane na początku terapii)

Ile trwa program?

  • program jest przewidziany za 4 tygodnie i ma za zadanie wyrobić systematyczność ćwiczeń – a więc mam nadzieję, że skończysz go w czasie 🙂 Jednak wiem jak to jest z dzieckiem, więc dostęp do programu jest na 8 tygodni.

Czy jest jakaś kontynuacja jak skończę program?

  • TAK! Dostaniesz specjalną zniżkę na kolejny miesiąc wspólnych ćwiczeń! Będziemy rozwijać skrzydła dalej i zdrowo wzmacniać ciało – na kolejny miesiąc mamy ćwiczenia z gumami miniband 🙂

Nauczyciel

Witaj w kursach dla mam! Nazywam się Hela Ignatowska i jestem trenerem personalnym, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS. Pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się SILNYM, SPRAWNYM i ZDROWYM ciałem poprzez świadomy trening, jakiego uczę właśnie tutaj :) Miłego trenowania!

zł155.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *