Pakiet dla Mam PREMIUM

7 students

Ten program to odpowiedź na potrzeby kobiet, które są już zmęczone zalataną codziennością, chcą wreszcie mądrze wesprzeć zdrowie swojego ciała, by lepiej czuć się ze sobą. Mimo tego, że natłok codziennych obowiązków im tego nie ułatwia…

Program ćwiczeń dla zabieganych Mam pokaże Ci, że nie musisz ćwiczyć więcej i dłużej, by czuć się wspaniale, widzieć efekty i być z siebie mega dumna!

Wątpisz? To sprawdź, co napisała mi jakiś czas temu moja Klientka:

“Mały raport po kolejnych trzech dniach treningowych: plecy zaczynają przestawać boleć!!! Jakie to cudowne uczucie. Obwody zmierzyłam i…. zmniejszyły się wszystkie o 2-3 cm, miło, ale to chyba nie możliwe żeby efekt był po kilku treningach…”

Jeśli masz już dość zaczynania “od jutra” i demotywowania się po kilku niedokończonych treningach i zerowych efektach, też chcesz poczuć jak cudownie jest pozbyć się bólu pleców, to ten PROGRAM JEST DLA CIEBIE!

Ale uwaga – w programie na prawdę mocno skupiam się na technice – nie ma tutaj mowy o “machaniu” nogą bez przemyślenia!

Nie dam też Ci się “lenić” ani stracić motywacji, bo w pakiecie PREMIUM otaczam Cię 3-miesięczną indywidualną opieką trenerską (masz możliwość konsultacji ze mną w KAŻDYM MOŻLIWYM MOMENCIE!). Będę Cię więc cały czas doglądać – nie jesteś pozostawiona sama sobie, jak w innych programach online! Oczywiście dzięki temu możesz liczyć na jeszcze szybsze efekty!

Sprawdź, co zawiera pakiet PREMIUM:

– trzy miesiące różnorodnych treningów – na każdy tydzień dostajesz zestaw trzech treningów 20-minutowych nagranych na wideo, trening interwałowy,  codzienne krótkie zadania do wykonania, checklisty i planer – abyś mogła maksymalnie oszczędzić czas, działać systematycznie i szybciej zobaczyć efekty!

– trzy miesiące konsultacji online, kiedy tylko potrzebujesz – pomogę Ci zarówno w indywidualnych problemach, jak i w kwestiach związanych z konkretnymi ćwiczeniami czy ich wykonaniem

Zobacz, co będziemy robić miesiąc po miesiącu:

MIESIĄC 1 – działasz z programem ZDROWY RUCH (jego pełen program znajdziesz tutaj), dzięki niemu wzmocnisz mięśnie brzucha, pośladków, poprawisz technikę ćwiczeń, by przynosiły Ci więcej efektów, odciążysz również kręgosłup, poprawisz postawę ciała i sylwetkę. Po zakończeniu 4 tygodni z programem, przechodzisz do następnego etapu:

MIESIĄC 2 – po ukończeniu pierwszego programu przechodzisz do kolejnego, do którego będziesz potrzebować gum miniband. Gumy miniband “wymuszają” większe napięcie mięśni i dają super efekty w domowym treningu pośladków, nóg, brzucha i ramion. Uwaga, ostrzegam – w tym programie palenie mięśniowe będzie Ci towarzyszyć przy każdym treningu! Gdybyś potrzebowała porad, to oczywiście widzimy się na konsultacji, ale jak tylko skończysz 4 tygodnie drugiego programu, idziesz dalej:

MIESIĄC 3 – przechodzimy do intensywniejszej pracy, ale i szybszych efektów! Ćwiczenia będą coraz bardziej dynamiczne, oczywiście z zachowaniem techniki, jakiej nauczyłaś się w poprzednich miesiącach. To połączenie da Ci świetne rezultaty, ale i zapewni bezpieczeństwo oraz ochronę przed kontuzjami. Będą też świetną bazą pod np. bieganie – do którego wiele mam wraca zbyt szybko po ciąży.

Dołącz do Pakietu premium, by otrzymać super BONUSY:

-audio-wideo-ebook PROGRAM ĆWICZEŃ PO CIĄŻY, ze wzmacnianiem po ciąży od zera (zawiera ćwiczenia bezpieczne do rozpoczęcia jeszcze w połogu)

– dodatkowe trzy treningi rozciągające i dla zdrowia kręgosłupa, zmęczonego noszeniem Malucha 🙂

– przypominajki na e-mail, aby pomóc Ci w systematyczności i motywacji

– checklistę dietetyczną i planer zdrowych posiłków – abyś wspomogła ćwiczenia racjonalnym odżywianiem

– nielimitowane konsultacje indywidualne!

Nauczyciel

Witaj w kursach dla mam! Nazywam się Hela Ignatowska i jestem trenerem personalnym, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS. Pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się SILNYM, SPRAWNYM i ZDROWYM ciałem poprzez świadomy trening, jakiego uczę właśnie tutaj :) Miłego trenowania!

zł375.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *