Zdrowy ruch DYNAMICZNIE

3 students

Z Programem ćwiczeń dla zabieganych Mam można zadbać o swoją dobrą formę, mimo zupełnego braku czasu!

Trzecia część Programu to ćwiczenia dynamiczne, dzięki którym trening będzie intensywniejszy, pozwoli Ci spalić tkankę tłuszczową i mocniej wyrzeźbić ciało. Oczywiście cały czas z dbałością o technikę!

Program bazuje na krótkich, ale efektywnych ćwiczeniach, na porządnym wykonaniu, które daje faktycznie widoczne rezultaty i na porządnej dawce motywacji!

Co dokładnie znajdziesz w Programie ćwiczeń dla zabieganych Mam – część trzecia, czyli ĆWICZENIA DYNAMICZNE:

– 4 tygodnie ćwiczeń według starannie przemyślanego planu oraz materiały pomocnicze – wszystko na wygodnej platformie kursowej, do której dostajesz dostęp na 8 tygodni!

– na każdy tydzień dostajesz zestaw trzech treningów 20-minutowych nagranych na wideo z użyciem gum miniband i jeden trening interwałowy TABATA (tylko 4 minuty!)

– codzienne krótkie zadania  do wykonania, które poprawią Twoje nawyki ruchowe oraz wzmocnią ciało “przy okazji”

– checklisty i planer treningowy – abyś mogła maksymalnie oszczędzić czas, działać systematycznie i szybciej zobaczyć efekty!

Dołącz teraz i odbierz bonusy:

  • konsultację indywidualną w cenie programu!
  • dodatkowy trening rozciągający dla zdrowych pleców z długą gumą (jeśli nie masz – może być np. bandaż elastyczny, pasek lub rajstopy)
  • pozycje na rozluźnienie mięśni dna miednicy 🙂

Jeśli masz już dość zaczynania “od jutra” i demotywowania się po kilku niedokończonych treningach i zerowych efektach, chcesz poczuć, że faktycznie wzmacniasz ciało i wracasz do formy – to ten PROGRAM JEST DLA CIEBIE!

Nauczyciel

Witaj w kursach dla mam! Nazywam się Hela Ignatowska i jestem trenerem personalnym, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS. Pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się SILNYM, SPRAWNYM i ZDROWYM ciałem poprzez świadomy trening, jakiego uczę właśnie tutaj :) Miłego trenowania!

zł155.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *