20 min do formy (3)

2 students

Trzecia część programu ćwiczeń dla mam “20 minut do lepszej formy” to ćwiczenia z elementami dynamicznymi, które pozwalają mocniej spalić tkankę tłuszczową i zyskać lepszą sylwetkę!

Jeśli chcesz wejść na kolejny poziom ćwiczeń po ciąży, by bezpiecznie wrócić do ulubionych aktywności jak bieganie, fitness czy crossfit, pożegnać nadwyżkę tkanki tłuszczowej i być w świetnej formie – to kontynuuj dalej z trzecią częścią!

Sprawdź, co znajdziesz w trzeciej części programu ćwiczeń “20 minut do lepszej formy”:

  • 8-tygodniowy plan działania oraz dwa miesiące zapasu na nieprzewidziane sytuacje
  • możliwość konsultacji indywidualnych poprzez e-mail i platformę
  • nowy trening na każdy tydzień – ćwiczymy intensywniej z elementami dynamicznymi, które pozwolą mocniej spalić tkankę tłuszczową i z powrotem czuć się bosko w ciuchach sprzed ciąży!
  • codzienne krótkie zadania, utrwalające dobre nawyki ruchowe, i ćwiczenia „przy okazji”
  • BONUS: do pobrania bezcenny zestaw pozycji na rozluźnienie mięśni dna miednicy oraz dodatkowy trening rozciągający

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania:

Co będzie mi potrzebne w programie?

  • tylko mata!

Czy program jest odpowiedni dla osób z rozejściem mięśni brzucha lub problemami mięśni dna miednicy?

  • tylko pod warunkiem przejścia terapii pod okiem fizjoterapeuty (nie musisz zamknąć rozejścia do końca, ale mięśnie brzucha muszą radzić sobie z ruchem dynamicznym jak np. trucht czy podskoki)

Ile trwa program?

  • program jest przewidziany za 8 tygodni i ma za zadanie wyrobić systematyczność ćwiczeń, jednak wiem jak to jest z Maluchem – z tego względu dostęp do treningów uzyskujesz aż na 4 miesiące!

Nauczyciel

Witaj w kursach dla mam! Nazywam się Hela Ignatowska i jestem trenerem personalnym, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie, instruktorem fitness i certyfikowanym ekspertem oceny funkcjonalnej FMS. Pomagam mamom i przyszłym mamom być w dobrej formie i cieszyć się SILNYM, SPRAWNYM i ZDROWYM ciałem poprzez świadomy trening, jakiego uczę właśnie tutaj :) Miłego trenowania!

zł195.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *